Skip to main content

Novinky

Rozšiřujeme Fulfilment

Situace na trhu si žádá větší prostor v oblasti fulfilmentu a my využíváme významné kapacity na zvětšení objemu těchto služeb, v nichž máme bohaté a letité zkušenosti.

Představení nového jednatele

Od 1. září 2023 se stal novým jednatelem a generálním ředitelem Ing. Tomáš Stránský.

PalmApp benefit, který potěší

Využijte zaměstnanecký benefit PalmApp a vyberte si část své odpracované mzdy kdykoliv chcete. Třeba hned! A do konce srpna pro Vás máme super akci - všechny výběry z appky jsou do 31. 8. úplně zdarma!

Prezentace firem
Prezentace firem

V našem šťáhlavském provozu proběhl pracovní veletrh, který byl určen především pro zaměstnance končícího provozu Werbeversand.

TechUcation v KS-Europe
TechUcation v KS-Europe

Zvládáte digitalizaci světa kolem Vás? Úspěšně jsme odstartovali v obou našich provozech dlouhodobý online projekt TechUcation. Věříme, že pro naše zaměstnance bude účast prospěšná a pomůže jim orientovat se v moderní digitální době.

Den zdraví, den pro naše zaměstnance
Den zdraví, den pro naše zaměstnance

Již tradičně se u nás v obou závodech konaly 8. a 9. září 2022 Dny zdraví v rámci benefitu "ZDRAVÁ FIRMA". Detaily a podrobnosti si můžete přečíst zde.

Pomoc uprchlíkům aneb spolupráce s Diecézní charitou Plzeň

Osudy lidí, kteří díky válce na Ukrajině byli nuceni svou zemi opustit, nám nejsou lhostejné. Snažíme se od samého začátku pomáhat, jak můžeme.

Na kávě s elektrotechnikem

Technické pozice jsou v KS Europe, něco jako lékaři v nemocnicích. Když je někde problém, řeší ho právě zaměstnanci příslušných profesí. S narůstající modernizací, jsou potřeba stále kvalitnější pracovníci, kteří mají „zlaté ruce“. Zeptali jsme se nad šál

Kryptoměny a jejich král Bitcoin.

Máte zájem o kryptoměny? Ale nevíte, kde začít?

Komfortní stravování v KS-Europe

K dobré pracovní pohodě obrovskou měrou přispívá kultura stravování. A my našim zaměstnancům máme co nabídnout.

Jak probíhá přijetí nového zaměstnance

Zaujala Vás nabídka práce v KS-Europe? Co bude následovat? Jaké konkrétní benefity firma poskytuje? Co je potřeba pro nástup do naší společnosti?

Rozhovor se zaměstnancem KS-Europe

Připravili jsme pro Vás rozhovor s naší zaměstnankyní Janou, cílem bylo Vám ukázat pohled na práci v naší společnosti z pozice zaměstnance. Proč jste se rozhodla pracovat v KS-Europe? Co Vás baví na práci v KS-Europe?

Je dobré být vidět a slyšet
Je dobré být vidět a slyšet

Rozhovor s vedoucí personálního oddělení KS-Europe Lenkou Zápalovou.

Modernizace šťáhlavského provozu se podařila
Modernizace šťáhlavského provozu se podařila

S obrovským očekáváním jsme všichni netrpělivě vyhlíželi dokončení výstavby nového oboru v provozu KS–Europe ve Šťáhlavech. V jedné z hal nezůstal kámen na kameni a výsledkem je nadčasová, ultramoderní linka pro zpracování vrácených zásilek.

Sportujeme v zimě
Sportujeme v zimě

Předpovědi počasí na letošní zimu se sice různí a zda bude spíše tepleji a deštivo nebo tuhý mráz a závěje se s předstihem zřejmě nedozvíme, nicméně určitě neuškodí, pokud budeme mít v záloze tipy na sportovní vyžití v případě sněhové nadílky.