Skip to main content

Jak probíhá nábor?

1

Rádi Vás poznáme 

Pro všechny zájemce nabízíme aktuálně nezávazné prohlídky obou našich provozů. Každé úterý a čtvrtek, ve Šťáhlavech i v Křimicích od 09:00 hod. Ukážeme Vám Vaše možné budoucí pracoviště a rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Můžete nám ale také kdykoliv zavolat nebo napsat a na cokoliv se zeptat.

Pokud budete mít zájem o výrobní pozici, zpravidla Vás nejprve požádáme o vyplnění Žádosti o přijetí do pracovního poměru. Abychom Vás lépe poznali budeme chtít znát např. Vaše předešlé pracovní zkušenosti, dosažené vzdělání, ale také Vaši představu o mzdě a dalších požadavcích.

2

Popovídáme si

Bude následovat rozhovor s naší personalistkou, při němž Vám mimo jiné představí naši společnost, firemní benefity a aktuální volné pozice. Na základě Vašeho výběru Vás provedeme konkrétními místy budoucího pracoviště. Dozvíte se informace o pracovní pozici, její výhody, benefity, směnnost, možnost kariérního růstu a sdělíme Vám výši mzdy a odměn. V neposlední řadě Vás seznámíme s Vaším budoucím nadřízeným.

3

Už máte místo téměř v kapse

Ke každému nástupu nového zaměstnance patří několik náležitostí, které je třeba ujednat nebo zajistit: seznámení s pracovním řádem, proškolení v rámci bezpečnosti práce a požární ochrany, samozřejmě od nás obdržíte i nástupní dokumenty včetně formuláře ke zdravotní prohlídce.

Nebojte, se vším Vám rádi pomůžeme a poradíme.

4

A je to!

Po úspěšném absolvování výše zmíněného si dohodneme termín Vašeho nástupu, podepíšeme pracovní smlouvu a Vaše nová kariéra u nás může začít.

Máte nějaké otázky?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...