Skip to main content

Jste ambiciózní online prodejce a potřebujete se soustředit na hlavní činnosti Vašeho podnikání? Potom přicházíme na řadu my. Naše firma Hermes Fulfilment od Vás převezme na Vaše přání buď kompletní logistiku zásilkového obchodu, nebo jen určité činnosti. Vypracujeme pro Vás flexibilní a individuální nabídku.

Jako specialista na fulfillment Vám můžeme nabídnout vysoce kvalitní služby s krátkými dobami zpracování, a to často i hospodárněji než při zpracování
in-house. Většina Vašich zákazníků očekává rychlé zpracování. Rychlost se tak stává důležitým faktorem úspěchu. My pracujeme ve vícesměnném provozu,
a proto můžeme rychlé procesy zaručit. My víme, jak je pro Vaše zákazníky důležité obdržet objednané zboží rychle. Proto jsou naše doby zpracování krátké a odesíláme v tentýž den. Vy spolu s námi stanovíte znění dohod o úrovni poskytovaných služeb (SLA). Rádi pro Vás zajistíme i dopravu.
Spolupracujeme se známými zásilkovými službami (Hermes, DHL, DPD, UPS …) a Vy si tedy můžete vybrat zásilkovou službu, které důvěřujete.

 

1

Evidence

Prvním krokem před naskladněním všech položek
z e-shopu našeho zákazníka, je prvotní zaevidování všech položek do našeho WMS - Warehouse Management Systému. Každá položka v našem fulfilmentovém skladu musí mít svůj unikátní identifikační kód.

2

Sklad

Zaevidovaným položkám je přidělena pozice ve skladu. Na dané pozici je položka později uskladněna
do té doby, než vznikne požadavek na vyskladnění. Takový požadavek vznikne v momentě, kdy na e-shopu našeho zákazníka dojde k zakoupení dané položky.

3

Pickování

Jakmile je na e-shopu našeho zákazníka dokončen nákup zboží, dostává náš systém JTL pokyn k vyskladnění položek ze skladu. Za tímto účelem je systémem automaticky vytvořen tzv. picking list
a samotné vyskladnění provádí tzv. picker, který vyskladněné položky přemístí na balící pracoviště. Výhodu v částečně manuálním procesu spatřujeme v šetrnosti, v menších nákladech na straně zákazníka
a v individuálním přístupu ke každé zakázce.

4

Balení

Na balícím pracovišti picker objednané položky naskenuje a vloží spolu s vytištěným dodacím listem našeho zákazníka do přepravního obalu. Ten následně uzavře a přelepí samolepící páskou. 
Podle toho, o jaký druh produktu a zákazníka se jedná (B2B / B2C), si náš zákazník může určit typ balícího materiálu a jeho výsledný vzhled.

5

Export ze skladu

Po zabalení jsou kontrolovány správné doručovací údaje a zakázka putuje na cílové doručení. Součástí Otto Group je také Hermes Germany, jeden z lídrů mezinárodní evropské logistiky. Logistické služby této společnosti jsou proto součástí také služeb našich. Dále samozřejmě využíváme zavedené kurýrní služby jako je např. PPL, DHL, DPD, GO, FedEx, UPS atd.

6

Nepřevzaté nebo vrácené zásilky

Mezi naše další služby patří správa vrácených zásilek,
tzv. Returns Management. V této oblasti máme prověřený systém a letité zkušenosti s velkými hráči
na poli e-commerce, jako je například About You.
Ve stejném závodě, tedy paralelně k fulfilmentu, můžeme nabídnout i tyto služby (In-house, All-In-One).

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv...