Skip to main content

S obrovským očekáváním jsme všichni netrpělivě vyhlíželi dokončení výstavby nového oboru v provozu KS–Europe ve Šťáhlavech. V jedné z hal nezůstal kámen na kameni a výsledkem je nadčasová, ultramoderní linka pro zpracování vrácených zásilek.
Tento rozsáhlý projekt byl zahájen na jaře 2019 a na konci února, konkrétně 26.2.2021 byl zdárně dokončen a spuštěn do plného provozu. V rámci předání se uskutečnil i zátěžový test, který neprokázal žádné problémy, které by znemožňovaly plnohodnotné využívání tohoto zařízení.

Díky této modernizaci vzniklo 200 nových moderních pracovišť, i díky kterým můžeme dostát našemu sloganu „Jsme jedničkou v balení zásilek“.

Nyní však před námi stojí velká výzva. Tak výkonný provoz musíme obsadit potřebným počtem spolehlivých zaměstnanců. První část z nich tvoříte vy, naši stávající zaměstnanci, druhou část musíme doplnit novými kolegy. Snažíme se proto vybudovat co nejlepší zázemí. Všem našim zaměstnancům nabízíme řadu výhodných benefitů a kromě toho také každoročně navyšujeme mzdy.

Touto cestou bychom chtěli všem, kteří se spolupodíleli na hladkém průběhu tohoto projektu, za jejich aktivní spolupráci poděkovat. Odvedli jste obrovský kus práce, díky.