Skip to main content

Časté dotazy

Často se ptáte

Je to snadné. Aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete v sekci volná místa. Jakmile si vyberete z nabídky volných míst, zareagujte
na Vámi vybranou prostřednictvím online formuláře. Nezapomeňte přiložit svůj životopis a případně i motivační dopis či další požadované osvědčení.

Pokud se jedná o výrobní pozici – operátor zpracování zboží nebo manipulant, neváhejte a přijďte se k nám nezávazně podívat.

Každý týden v úterý a ve čtvrtek je možné navštívit naše provozy a dozvědět se více o námi nabízené práci. Ve Šťáhlavech a v Křimicích v 9:00 hod. vždy na personálním oddělení.

Každý, kdo hledá příjemné pracovní prostředí, fajn kolektiv a má chuť pracovat.

Vždy je dobré zaměstnavateli ukázat, že máte zájem o pozici, kterou nabízí. V Hermes Fulfilment to není jinak. Najděte si tedy chvíli a zjistěte si o nás více informací. Pomůže vám to v rozhodování, zda jsme jako zaměstnavatel správná volba pro vás a u pohovoru budete působit sebejistě.

Na domluvený termín pohovoru přijďte včas. Zároveň si nezapomeňte naplánovat cestu a případně počítat s časovou rezervou, pokud by se cesta nečekaně prodloužila.
Naše provozy naleznete na adrese:
Komenského 598, 332 03 Šťáhlavy
Chebská 79/23, 322 00 Plzeň.

Na vytvoření prvního dojmu máte pouze jednu šanci. Velkou roli hraje vaše vystupování, ale i to, jak jste oblečeni. Oblečení by mělo být slušné, ale především se v něm musíte cítit dobře. Při pohovoru buďte sebejistí, upřímní, udržujte oční kontakt, ale především buďte sami sebou.

V Hermes Fulfilment Vám nabídneme dvousměnný provoz.

Ano, naše firma má dveře otevřené pro každého, kdo má chuť a zájem
u nás pracovat.

Proces výběrového řízení

Ze všeho nejdříve si vaši přihlášku pročtou kolegové z personálního oddělení. Ti vyhodnotí, zda splňujete požadavky některé z nabízených pozic a následně se vám v nebližší možné době ozvou s odpovědí. 

Telefonický rozhovor nám pomáhá zjistit, zda vaše očekávání odpovídá danému pracovnímu místu a urychlí celý proces výběrového řízení.

Při osobním pohovoru zjistíme Vaše očekávání, vzájemně se poznáme, zodpovíme veškeré Vaše dotazy, a to vše v příjemné atmosféře.

Před nástupem budete požádáni o vyplnění dotazníku, informace z něj slouží především pro mzdové a daňové účely. Poté s vámi bude sepsána pracovní smlouva a dozvíte se, co dalšího od vás personální oddělení bude v nejbližší době požadovat (vstupní lékařská prohlídka, doložení výpisu z rejstříku trestů apod.).

V den nástupu budete uvedeni na pracoviště, kde se nejprve seznámíte
s vaším budoucím nadřízeným, případně kolegy a bude vám ukázáno pracovní místo a další pracovní zázemí.
Pro THP i výrobní pozice je připraven podrobný plán zaškolení, tudíž se nemusíte vůbec ničeho obávat.