Skip to main content

Rozhovor se zaměstnancem KS-Europe

JANA, 42 LET – OPERÁTORKA ZPRACOVÁNÍ ZBOŽÍ

 

Proč jste se rozhodla pracovat v KS-Europe?

Před pár lety jsem dělala v jedné plzeňské firmě, byl tam obrovský hluk a všude šmír. Necítila jsem se tam dobře, i když tam byla taky fajn parta. Pak jsem si všimla na zastávce tramvaje plakátu, že hledají lidi do čisté práce, a navíc tady dělá i moje známá, tak jsem se poptala a už jsem tady.

 

Co Vás baví na práci v KS-Europe?

Přijdu si jako v obchodě, rukama mi projdou za den stovky různých oblečení. Dcera se mě z legrace kolikrát ptá, co je v módě nového a po čem má koukat. (smích)

 

Využíváte benefity, které KS-Europe nabízí?

Ano, firemní autobus je skvělý. Díky němu nemusím čekat na městské spoje. Před šichtou i po šichtě nás vyzvednou a odvezou až do práce nebo domů.

 

A nějaké další?

Příjemně mě překvapil fakt, že při nástupu jsem nemusela obíhat doktory kvůli zdravotní prohlídce, ale zdarma mně ji udělali přímo v práci, kde máme ordinaci závodního lékaře pro zaměstnance.

 

Společnost KS-Europe používá aplikaci JOBka pro zjednodušení komunikace mezi personálním oddělením a zaměstnanci. Používáte jí?

Ano, když jsem teď nedávno byla nemocná, nemusela jsem volat na personální, vše stačilo vyfotit a poslat do jobky. Dále se každý den dívám, co bude k obědu v naší jídelně dobrého. Je to pro mě pohodlné a přehledné. Nejprve jsem se toho bála, nejsem totiž moc technický typ, ale poté jsem zjistila, že je to jednoduché.

 

Doporučila byste někomu práci v KS-Europe?

Už jsem to udělala, mám tady již dvě kolegyně od nás z vesnice. Dost často tu dávají zajímavé nástupní odměny a možná i to je přesvědčilo. Jsou stejně jako já spokojený. Hodně se těšíme až spustí ten nový provoz na retury (vrácené zásilky pozn. red) ve Šťáhlavech. Vypadá to moc hezky.