Skip to main content

Komfortní stravování v KS-Europe

K dobré pracovní pohodě obrovskou měrou přispívá kultura stravování. U nás se toho změnilo v tomto ohledu mnoho k lepšímu. Našim zaměstnancům nabízíme několik možností ke stravování. Možnost se komfortně stravovat vlastním nebo zakoupeným jídlem a možnost běžného stravování v našich kantýnách, kde jsou (nejen) teplé pokrmy nabízeny dle nabídky jídelního lístku.

V obou našich provozech, tedy jak v Křimicích, tak ve Šťáhlavech, jsme velmi podařeně zrekonstruovali jídelny. Velkou roli hrál při této rekonstrukci design. Cílem bylo vytvořit prostředí, které bude sloužit nejen ke konzumaci. V jídelnách jsou vyhrazené zóny pro krátký odpočinek a regeneraci. V pohodlných a stylových křeslech je radost popít kávu a neformálně pohovořit s kolegy. Jídelny jsou plně vybavené pro ohřev pokrmu přineseného z domova nebo pokrmu baleného, který si lze zakoupit hotový přímo z jídelních automatů. Pak už stačí jen využít zázemí vestavěných kuchyní vybavených lednicemi, mikrovlnnými troubami, rychlovarnými konvicemi, nádobím apod.

Pravidelně také v našich jídelnách naleznete dávku vitamínů v podobě čerstvého ovoce. 

Vedle této možnosti máme v provozu i kantýny pro stravování především teplým jídlem, které naši kolegové většinou upřednostňují.  Dobrou zprávou je, že byly zvýšeny příspěvky do mzdy na stravování. Nově se nyní jeho výše rovná plné ceně oběda!

V letním období je příjemné posedět pod našimi venkovními pergolami a načerpat vitamín D.

Našich zaměstnanců si vážíme, proto se jim snažíme vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro výkon jejich pracovních pozic a naplnit tak naše předsevzetí dobrého zaměstnavatele, který vynakládá nemalé prostředky na komfort svých zaměstnanců.